Dołącz do nas i pracuj na sukces polskich firm!

Bądź częścią jednej z największych europejskich sieci badawczych

 

 

Oferty pracy

 

 

Praktyki/Staże

Jesteś studentem lub uczniem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe pod okiem najlepszych specjalistów? U nas jest to możliwe!

Chcesz wiedzieć więcej?

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w Łukasiewicz - ICSO "Blachownia"

Zmieniaj świat z Łukasiewicz – ICSO ”Blachownia”! Pracuj z NAMI!

Podstawowe benefity wynikające z zatrudnienia:

 • Dostęp do nowoczesnej aparatury badawczej
 • Staże krajowe i zagraniczne w najlepszych ośrodkach B+R
 • Unikalne doświadczenie zawodowe
 • Możliwości realizacji doktoratu wdrożeniowego
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy
 • 36 dni urlopu wypoczynkowego dla pracowników pionu badawczego
 • Dodatek za staż pracy
 • Dofinansowanie nauki języków obcych
 • Konferencje i szkolenia rozwijające kompetencje
 • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
 • Grupowe ubezpieczenie na życie
 • Dofinasowanie do wypoczynku
 • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt 
 • Karty sportowe
 • Kasa zapomogowo-pożyczkowa
 • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe
 • Parking na terenie Instytutu

Z nami rozwijaj swoje pomysły!

● Akcelerator Łukasiewicza
W Łukasiewiczu wspieramy przedsiębiorcze zespoły w powoływaniu spółek kapitałowych. Dzięki starannie przygotowanemu programowi, uczestnicy Akceleratora uczą się od najlepszych praktyków biznesu jak założyć i prowadzić własny startup. Finałem każdej edycji jest publiczny Demo Day, podczas którego zespoły prezentują się ekspertom, inwestorom i mediom.

● Programy Łukasiewicza
W ramach tego instrumentu finansujemy obiecujące projekty B+R w kluczowych obszarach rozwoju polskiej gospodarki. Od determinacji naszych pracowników zależy, które z ich autorskich rozwiązań uzyskają znaczące wsparcie finansowe.

● Wyzwania Łukasiewicza
Dzięki systemowi Wyzwań Łukasiewicza – autorskiemu narzędziu łączenia naukowców z biznesem – każdy pracownik Łukasiewicza może proponować własne rozwiązania problemów zgłaszanych przez przedsiębiorców, które następnie omawiane są na panelach eksperckich. Każdego tygodnia obsługujemy ok. 10 Wyzwań rzuconych przez firmy.

● Baza Źródeł Finansowania
Kilkunastoosobowy zespół na co dzień zajmuje się szukaniem możliwości finansowania pomysłów naszych naukowców. Dzięki nim możesz pracować nad ich rozwojem, bez martwienia się o kwestie budżetowe.

To jeszcze nie koniec. Będąc naszym pracownikiem możesz liczyć na:

1. Staże krajowe i zagraniczne
Naszym pracownikom oferujemy możliwość realizacji staży w najlepszych ośrodkach B+R, w kraju i zagranicą. Staże, szczególnie zagraniczne, to szereg korzyści dla osób chcących rozwijać się w obszarze B+R. Wyjazd zagraniczny otwiera zupełnie nowe horyzonty, również ze względu na kontakty, które się nawiązuje, daje możliwość prowadzenia badań w zespołach międzynarodowych, wykorzystania infrastruktury badawczej przy prowadzeniu wspólnych badań z naukowcami za granicą, realizacji istotnych projektów badawczych, doskonalenia warsztatu, wymiany doświadczeń, a w konsekwencji rozwój kompetencji i doświadczenia przekładających się na podniesienie poziomu badań. We wszelkich kwestiach formalnych związanych z organizacją staży, nasi badacze są wspierani przez zespół pracowników dedykowanych do pomocy w pozyskaniu środków i realizacji stażu.

2. Udział w projektach krajowych i międzynarodowych
Liczne projekty pozyskiwane przez Instytut z programów krajowych jak i międzynarodowych, w tym z programu Horyzont Europa, pozwalają naszym pracownikom na realizację ich pomysłów na badania zarówno w pojedynkę (w programach dla indywidualnych naukowców) jak i w dużych zespołach tworzonych na potrzeby projektu w ramach międzynarodowych konsorcjów, często z udziałem naukowców i badawczy z kilku krajów jednocześnie. Wynikiem takich przedsięwzięć, poza realizacją celu zakładanego w samym projekcie, są liczne kontakty, inspiracje, nowa wiedza.

3. Doktorat wdrożeniowy
Program „Doktorat wdrożeniowy” ustanowiony przez Ministra Edukacji i Nauki, to alternatywna droga uzyskania stopnia doktora, umożliwiająca jednoczesne prowadzenie badań naukowych i wdrożenie ich wyników w konkretnym podmiocie gospodarczym. Przystępujący do Programu pracownicy Łukasiewicz – ICSO ”Blachownia” dostają możliwość rozwoju naukowego, uzyskania stopnia naukowego doktora, wparcie doświadczonego opiekuna pomocniczego wybranego spośród pracowników Instytutu, możliwość korzystania z infrastruktury Instytutu przy prowadzeniu badań związanych z doktoratem, bez konieczności rezygnacji z pracy zawodowej. Udział w Programie wiąże się także z przyznaniem stypendium na cały okres realizacji doktoratu. Więcej informacji pod linkiem: Doktorat wdrożeniowy - Ministerstwo Edukacji i Nauki

4. Studia, szkolenia
Ludzie to największa wartość Instytutu, dlatego też wspieramy rozwój kompetencji naszych pracowników finansując lub dofinansowując różnie formy podnoszenia kwalifikacji w tym studiów, studiów podyplomowych, szkoleń i kursów specjalistycznych, jak i kursów językowych.

5. Konferencje naukowe i targi branżowe
Nasi pracownicy mają możliwość prezentowania wyników swoich badań, posiadanych technologii, rozwiązań technologicznych, produktów branżowych i świadczonych usług, na konferencjach oraz targach krajowych jak i zagranicznych. Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach, to także szansa na poznanie nowych trendów, inspirujących rozwiązań, zdobycie praktycznej wiedzy, a co najistotniejsze, pozyskanie nowych kontaktów – przyszłych klientów i partnerów do współpracy.

6. Unikalne doświadczenie zawodowe
Codzienne wyzwania, możliwość i wsparcie dla realizacji własnych pomysłów, unikatowa aparatura dostępna na wyciągnięcie ręki, rozwój naukowy, udział w tworzeniu nowych produktów i technologii, kontakty ze światem nauki i przemysłem – to wszystko w przyjaznej atmosferze i inspirującym środowisku sprzyjającym wymianie myśli naukowej.

Program „Olimpijczycy w Łukasiewiczu”

Szukasz ciekawych wyzwań i chcesz poznać bliżej świat nauki? Jesteś uczniem lub absolwentem szkoły średniej i finalistą olimpiady dla uczniów?

Sieć Badawcza Łukasiewicz przygotowała dla najzdolniejszych uczniów szkół średnich Program Olimpijczycy w Łukasiewiczu. Dzięki niemu jeszcze w trakcie edukacji i przed wyborem kierunku studiów, możesz stać się częścią naszego Instytutu i Całej Sieci Badawczej Łukasiewicz, i zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe pod okiem specjalistów.

Dowiesz się jak przygotować się do podjęcie pierwszej pracy – otrzymasz wsparcie przy tworzeniu swojego CV i weźmiesz udział w prawdziwym procesie rekrutacji. W trakcie trwania programu zapewnimy Ci wsparcie kadrowe na każdym etapie zatrudnienia, a co najważniejsze wsparcie i opiekę doświadczonych naukowców podczas pracy w naszym zespole!

Aktualne oferty pracy w ramach programu Olimpijczycy w  Łukasiewiczu:

Aktualnie brak ofert pracy.

Obserwuj naszą stronę aby być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi Programu „Olimpijczycy w Łukasiewiczu”.

Wyniki naborów w BIP | Łukasiewicz - ICSO "Blachownia"